Profen, Schneider Electric'in Elite Partner'i olmuştur.

2018 Yılı itibari ile Profen, Schneider Electric'in elite partneri olmuştur.

20. ISAF FUARINA KATILDIK

Proaktif Telekomünikasyon bu sene 20.si düzenlenen ISAF Güvenlik, İş Güvenliği ve Akıllı Binalar fuarına 29 Eylül – 2 Ekim tarihleri arasında katılmıştır. Fuarda hem bayiler hem de güvenlik sektöründeki çeşitli firmalar standımızı ziyaret etmiş, teknoloji, ürün ve uygulamalardaki en son endüstriyel gelişmeler hakkında fikir alışverişinde bulunmuştur.

PROFEN TEKNOLOJİ KAMPÜSÜ - ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ

 

 

PROFEN SAVUNMA IDEF'17 FUARINA KATILDI

9-12 Mayıs tarihleri arasında IDEF'17 Uluslararası Savunma Endüstrisi fuarında ürünlerimize olan ilgilerinden dolayı ziyaretçilerimize teşekkür ederiz. Fuar Profen için çok başarılı geçti ve bize yeni koleksiyonlarımızı vitrinde gösterebilme fırsatı verdi.

TÜRKSAT KABLO TV ÜRÜNLERİ ONAY SÜREÇLERİ

Türksat Kablo TV tarafındaki ürün onay süreçlerimiz devam etmektedir.

PROAKTİF TELEKOMÜNİKASYON YENİ WEBSİTESİ

Proaktif Telekomünikasyon olarak vermiş olduğumuz hizmetleri daha verimli ve hızlı ulaştırmak için daha iyi bir haberleşme aracı olarak yeni websitemize yayına aldık.

PROFEN GROUP OLARAK ANGA COM 2017 FUARINDAYIZ

Profen Group olarak ANGA COM 2017'de olacağız. Partnerlerimizle görüşeceğiz ve doğru firmalara güzel ilişkiler geliştirmeyi umuyoruz.

PROFEN GROUP CEO ÖNDER HAVUZLU'NUN KONUŞMASI

PROFEN GROUP SATELLITE SHOW 2018 FUAR'INDA

Sizleri 12-15 Mart, 2018 tarihlerinde Walter E. Washington Convention Center, Amerika Birleşik Devletleri'nde bizim de katılımcı olarak gerçekleştireceğimiz SATELLITE 2018 fuarına davet ediyorum. Aşağıdaki VIP Code'muzu kullanarak ücretsiz olarak kayıt yaptırabilirsiniz. VIP Kod: PRO902 Stand Numaramız: 1715

https://www.xpressreg.net/register/sate0318/start.asp?sc=PRO902

PROFEN GROUP OLARAK IFSEC INTERNATIONAL 2017 FUARINDAYIZ

 

Profen Group olarak IFSEC 2017'de olacağız. Orada görüşmek dileğiyle.